Представники Дніпропетровської територіальної організації ППВП взяли участь в роботі Пленуму ЦК Профспілки ПечатьE-mail


14 вересня у змішаному режимі відбувся ІV Пленум Центрального комітету Профспілки працівників вугільної промисловості України, на якому було розглянуте питання «Про виклики часу та нагальні завдання Профспілки, її виборних органів, територіальних і первинних організацій щодо забезпечення трудових і соціально-економічних прав працівників в наявних умовах дійсності».

В роботі Пленуму взяли участь Міністр енергетики України Герман Галущенко (онлайн), заступник Міністра Ярослав Демченков, а також спеціалісти відповідних підрозділів Міненерго, Голова Федерації роботодавців ПЕК України Анатолій Татарінов, народний депутат України Михайло Бондар, заступник голови ФПУ Олександр Шубін( онлайн), представник компанії ДТЕК – Олександр Туров.

Делегацію Дніпропетровської територіальної організації ППВП очолів її голова Сергій Юнак.

Керівником Профспілки Андрієм Зиміним було наголошено на необхідності невідкладного вирішення ряду проблемних питань вугільної галузі, а саме:

-визначеність чіткої позиції та конкретних дій Міненерго з винайдення для підприємств джерел фінансування по забезпеченню сталої виплати заробітної плати шахтарям та погашення заборгованості з неї, яка на даний час становить вже 1, 2 млрд. грн.;

-бюджетне фінансування галузі до кінця поточного року, а також формування та відстоювання необхідних для вугільної галузі показників в Державному бюджеті України 2023 року;

-своєчасність розрахунків за відвантажене вугілля в рамках реалізації програми ПСО;

-питання ЄСВ та ПДВ;

-питання бронювання працівників вугледобувних підприємств;

-про призначення заступника Міністра по вугільній галузі

 

 

По даних питаннях виступили представники територіальних та первинних організацій Профспілки з усіх регіонів України, в тому числі Щербань В. П.,Андрусів В. І.,Віхоть Р. Г,Сиротюк Р, П,,Золочівський В.П,, Бабіч В.М., Яценко С. С,, Євтушок П, Т., Древаль П, П., Юзефович Р. В., Подгорний В. В.. Щабельна С. І. Представники профспілкових організацій доповіли про ситуації на вугледобувних підприємствах своїх регіонів у зв’язку із веденням бойових дій на території України.