Про забезпечення сталої роботи енергетичного комплексу країни ПечатьE-mail
15.05.2020 12:26

Як відомо, нещодавно 29 квітня 2020 року відбулося перше засідання новоутвореного Кабінетом Міністрів України засідання Антикризового енергетичного штабу.

На даному засіданні був обговорений комплекс питань, що стосується забезпечення, в нинішніх вкрай складних умовах дійсності, сталої роботи енергетичного комплексу країни і зокрема - вугільної промисловості.

Наразі здійснюється перегляд енергетичного балансу України на 2020 рік із забезпеченням пріоритету постачання на енергетичні потреби вітчизняного вугілля та обмеженням його надходження з Білорусії та Російської Федерації.

Важливою складовою частиною є також визначення оптимальних цін в сфері енергетики та здійснення необхідних розрахунків за спожиту електроенергію з погашенням та реструктуризації наявних боргів з неї.

При цьому слід зазначити, що даний пріоритетний напрямок діяльності та первинні практичні кроки Уряду з цих питань викликають певні негативні відгуки в підконтрольних відповідним політичним силам засобам масової інформації і виступах окремих політичних лідерів.

Взагалі ставиться під глибокий сумнів необхідність прийняття рішень Антикризового енергетичного штабу та висловлюються пропозиції щодо недоцільності їх подальшої реалізації і можливого скасування.

Просимо вас у взаємодії з місцевими органами влади і управління провести відповідну роз’яснювальну роботу в трудових колективах вугільних підприємств і організацій та профспілкових осередках щодо підтримки і роз’яснення прийнятих рішень Антикризовим енергетичним штабом 29 квітня 2020 року (Протокол засідання Антикризового штабу додається)

 

Додаток на 6 арк.

 

В.І.Турманов

З повагою, Голова Профспілки

ФайлРазмер файла
Скачать файл (Протокол № 1 АЕШ 290420p.pdf)Протокол № 1 АЕШ 290420p1817 Kb