ТЕРКОМ ПРОФСПІЛКИ ВУГІЛЬНИКІВ НАГОРОДИВ НАЙКРАЩИХ ВИПУСКНИКІВ ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ ПечатьE-mail
04.07.2025 21:34


Від імені Дніпропетровської територіальної організації Профспілки вугільників випускників Західнодонбаського професійного ліцею привітав фахівець оргвідділу Михайло Коломієць. Він передав щирі привітання від голови профспілкової організації Сергія Юнака, вручив найкращим студентам грамоти Профспілки вугільників з грошовою винагородою.

Вже багато років первинна профспілкова організація професійного ліцею входить до складу теркому. Це активна та працездатна первинка, тому випускників ліцею завжди чекають у трудових колективах Західного Донбасу.

 

 

Дніпропетровський терком Профспілки вугільників вирішив підтримати кращих учнів ліцею – постановою Президії теркому засновані іменні стипендії відмінникам навчання. Серед стипендіатів – Павло Красотюк, який навчався за професією «Електрослюсар з ремонту устаткування. Електрогазозварник». Він проходив виробничу практику в шахтоуправлінні «Тернівське» і зарекомендував себе як відповідальний робітник, якісно виконуючи виробничі завдання. Має позитивні відгуки від свого наставника.

 

 

Також серед нагороджених Катерина Антіпова. Вона навчалась за професією «Робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків». Приймала активну участь в реалізації проекту «Енергоефективний навчальний заклад». Активно працює над впровадженням термомодернізації та енергозберігаючих технологій в рамках зеленого курсу країни. Брала участь в міжнародний проектах.

 

 

Ще один стипендіат Дніпропетровської територіальної організації Профспілки вугільників – Даниїл Ткачук. Він отримав професію оператора з програмним керуванням. Бездоганно виконує найскладніші виробничі завдання, відзначається високою майстерністю та відданістю своїй справі, дипломант обласного конкурсу творчих робіт.

 

 

Директор навчального закладу Степаненко Володимир Дем'янович привітав випускників, відзначив досягнення, окреслив перспективи та нові завдання. Юнаки та дівчата отримали дипломи кваліфікованого робітника та свідоцтва про повну загальну середню освіту. Вони вже зробили свій перший впевнений крок у професійне майбутнє.

 

 

Хороші спеціалісти потрібні на шахтах і на інших підприємствах «ДТЕК Павлоградвугілля».

- Тому чекаємо на вас і впевнені, що ви зробите правильний крок до усвідомленого вибору професійного шляху, - підкреслив Михайло Васильович Коломієць, звертаючись до випускників Західнодонбаського професійного ліцею.