НАВЧАЮТЬСЯ ПРОФСПІЛКОВІ ЛІДЕРИ
26.05.2023 14:41


Дніпропетровське обласне об'єднання профспілок започаткувало курс навчання для новообраних голів профспілкових комітетів. Терком профспілки вугільників направив на навчання своїх представників.

Подробнее...
 
ДОПЛАТУ ЗА РОБОТУ В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ ПОВИННІ ОТРИМУВАТИ ВСІ
26.05.2023 14:39


23 травня відбулося засідання президії теркому Профспілки працівників вугільної промисловості. Одним з головних розглянуте питання про збільшення рівня заробітної плати працівникам ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля».

Подробнее...
 
БРОНЮВАННЯ ШАХТАРІВ: ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛКИ
25.05.2023 10:15


23 травня на засіданні президії Дніпропетровського теркому вугільників в черговий раз було порушено питання щодо бронювання працівників вугледобувних підприємств. Питання вкрай важливе, адже шахтарі продовжують отримувати повістки, і це загрожує тим, що незабаром добувати так необхідне країні вугілля буде нікому.

Подробнее...
 
ПОСТАНОВА ПРЕЗИДІЇ ОБЛАСНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПРОФСПІЛОК
17.05.2023 13:45

Про Звернення до Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля з приводу ініціативи УСПП щодо скасування пільгової пенсії та Списків №1 і №2.

У зв’язку з ініціативою голови Українського союзу промисловців і підприємців, співголови Національної тристоронньої соціально-економічної ради А. Кінаха щодо скасування права працівників на пільгове пенсійне забезпечення за роботу у шкідливих і важких умовах праці за Списками №1 і №2 Президія обласного об’єднання профспілок ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Підтримати Звернення учасників V Пленуму Дніпропетровської обласної ради Профспілки металургів і гірників до Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля щодо неприпустимості скасування пільгової пенсії та Списків №1 і №2.

2. Надіслати голові Уряду Звернення з цього приводу від імені Президії обласного об’єднання профспілок.

Подробнее...
 
В ПЕРВИНКАХ ППВП: ПРОФСПІЛКУ «СОЦВУГІЛЛЯ» ЗНОВУ ОЧОЛИЛА ІННА ТОМАК
12.05.2023 07:37


Відбулася звітно-виборча конференція первинної профспілкової організації Профспілки працівників вугільної промисловості Філії «Соцвугілля» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля».

Подробнее...
 
«ДНІПРОВЦІ» НАВЧАЮТЬСЯ ВИЯВЛЯТИ РИЗИКИ ТА ПОВІДОМЛЯТИ ПРО НИХ
11.05.2023 09:46


В шахтоуправлінні «Дніпровське» в рамках нового проекту з охорони праці «Безпека+» проводяться тренінги для інженерно-технічних працівників. У квітні їх пройшли понад 260 співробітників - від керівників дільниць до гірничих майстрів.

Подробнее...
 
ТЕРКОМ ПРОФСПІЛКИ ДОПОМАГАЄ ВІЙСЬКОВИМ ТА ПОСТРАЖДАЛИМ
11.05.2023 09:02


Ми всі з нетерпінням та надією чекаємо Перемоги. Але при цьому не сидимо склавши руки – кожен на своєму місці робить все можливе, щоб цей день настав якнайшвидше.

Подробнее...
 
ВСЕ НА ВІЙНУ ЗВАЛЮВАТИ НЕ МОЖНА, Є ПРОБЛЕМИ, ЯКІ РОКАМИ НАКОПИЧУВАЛИСЯ
11.05.2023 08:14


Як вже повідомлялося, в Києві відбувся Пленум Профспілки працівників вугільної промисловості. Пропонуємо вашій увазі виступ на Пленумі голови Дніпропетровського теркому Профспілки вугільників Сергія ЮНАКА.

Подробнее...
 
ЗА БЕЗПЕЧНЕ ТА ЗДОРОВЕ ВИРОБНИЧЕ СЕРЕДОВИЩЕ
11.05.2023 07:55


Напередодні Всесвітнього Дня охорони праці в Будинку профспілок відбулася нарада з питань праці, в якій серед інших взяли участь представники технічної інспекції праці Дніпропетровської територіальної організації Профспілки вугільників Сергій Жилко, Володимир Острогляд та Василь Яворський.

Подробнее...
 
У ПЕРШОТРАВЕНСЬКУ ПРОЙШЛА ВИСТАВКА-ЯРМАРОК НА ПІДТРИМКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
05.05.2023 14:49

22 квітня у Клубі юних техніківміста Першотравенськ пройшла виставка-ярмарок декоративне-прикладного мистецтва "Великоднє диво" спільно з благодійним фондом "У єдності наша сила". Мешканці міста презентували понад 200 робіт.

Подробнее...
 
«ПЕРВИНКА» ФІЛІЇ «СОЦВУГІЛЛЯ» ПОПОВНИЛАСЯ НОВИМИ ЧЛЕНАМИ
13.04.2023 11:08


В адміністративній будівлі «Павлоградвугілля» відбулися збори первинної профспілкової організації ППВП філії «Соцвугілля». Було розглянуто низку організаційних питань.

З інформацією про зміни у структурі первинної профспілкової організації та пов'язані з цим нові завдання виступила голова «первинки» Інна Томак.

Подробнее...
 
«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 130